•   Televize Online -TV kanály -Albánie -Report TV 

Televizní kanál: Report TV
Report TV
Země:  Albánie
Kategorie: Zprávy
2.8 z 5
19 hlasů
Nejnovější videa kanálu
Protesta e Berishës/ Nesturi: Për qëllime politike! Murrizi: Për të bashkuar grupin e PD!
22:42
Report TV - E shembi tërmeti, ringrihet kulla C e Kalasë së Durrësit
1:48
Me shpejtësi ‘të çmendur’ deri në 207 km në orë në autostradën Tiranë-Elbasan, ndalohen shoferët
0:18
‘Art në gur’, edicioni i X-të i simpoziumit të skulpturave! 60 vepra arti kthejnë në ‘muze’ Korçën
1:33

Načíst více
Report TV - popis, recenze, hodnocení

Televizioni Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit, ekskluzive, aktualitet, sociale, ekonomi, kulture, sport, lajme nga vendi rajoni dhe bota.
Report Tv është televizioni që ka në zemër të vërtetën dhe në mendje shqetësimet e qytetarëve. Transmetimi sa më i shpejtë i lajmit, por edhe verifikimi profesional, janë synimet tona të përditshme.
Informacioni mbi politikën, ekonominë, kulturën, sportin, ndërthuret me raporte për natyrën e shembujve të mirë njerëzorë në Shqipëri dhe në rajon. Ne në ReportTv besojmë se informacioni i drejtë është po aq i vlefshëm sa ushqimi në Demokraci, ndaj për hir të respektimit të së vërtetës dhe shikuesve tanë kudo në Shqipëri, në rajon dhe përmes transmetimit kudo në botë, ne punojmë çdo ditë për të realizuar mision sa më shumë që të jetë e mundur. drejtë dhe mirë.

Report TV online - Tv živě

Tv Klan  Albánie / Obecné
Tv Klan eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

  • 60
3.4 z 5
37 hlasů
Top Channel  Albánie / Obecné
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me

  • 60
3.4 z 5
19 hlasů
TV SHENJA  Albánie / Zprávy
Tv Shenja is a television channel in Albania.Before establishing the new channel, Channel One was called TV One and before that Junior TV, a 24-hour

  • 100
5 z 5
2 hlasů
ABC News  Albánie / Zprávy
ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo

  • 80
3.7 z 5
24 hlasů
KOHAVISION - KTV  Albánie / Hudba
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

  • 60
3.1 z 5
6 hlasů
Mrt 2  Albánie / Obecné
MRT 1 is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio-Television.

  • 80
3.6 z 5
3 hlasů